Фільм Цензор (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вітчизняний кінематограф випускає на широкий екран новий фантастичний трилер, в якому глядачеві представляють аналог нашій звичайному житті, але з доповненням в неї віртуальної реальності. Індустрія в цьому сегменті далеко зробила крок, і тепер ця розвага повністю поглинуло буквально кожного жителя планети. Спеціально створені місця для занурення у віртуальну реальність користуються неймовірним попитом. Люди приходять туди, сплачуючи великі гроші, щоб насолодитися тим, що в реальному житті робити не можна. Деякі хочуть вбивати, інші ґвалтувати, загалом робити те, що заборонено законом і церквою.

Але ці ігри настільки затягують людей, що ті вже перестають розуміти кордон між віртуальною і справжньою реальностями. Далі глядач стає свідком, як головний герой цього фантастичного трилера починає здійснювати страшні вчинки в реальному світі, абсолютно не розуміючи, що він не в грі.

І поки він не усвідомив, що це все справді відбувається, і поки його не зупинять, цей загрався маніяк завдасть суспільству страшні рани. Фільм Цензор (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Костянтин Шелепов
Актори: Степан Бекетов, Павло Михайлов (III), Галина Сумина, Сергій Мардарь, Юлія Денисова, Ольга Вітченко, Володимир Чернишов, Руслан Кацагаджиєв, Артем Шилов, Натиг Талибов, Євген Добряков


загрузка...