Фільм Час не чекає (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий хлопець по імені Алекс виявився головною дійовою особою в одному загадковому експерименті, але певні моменти з його життя виявилися ніби стертими, зокрема те, що відбулося після закінчення того самого експерименту. А зараз його життя замкнула петля часу, і тепер він щодня проживає одне і те ж подія, наповнений смертельною небезпекою, адже йому доводиться вислизнути від погоні зовсім недружніх незнайомих людей, що прагнуть його вбити.

Кожен день відважний Алекс, опиняючись на вихідній точці на одній з вулиць Бангкока, прагне вигадати нову стратегію поведінки, нові шляхи подолання перешкод, знайти ключі до розгадки цієї небезпечної таємниці, одночасно рятуючи себе від куль, що переслідували його людей.

Коли ж він зуміє розгадати цю загадку, вирватися з тимчасової пастки і чи встигне це зробити до того моменту, поки все ще залишається в живих. Фільм Час не чекає (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деніел Дзирилли
В ролях: Hari Das Ahatefu, Дін Олександру, Майкл Эстон, Srisuwan Asuchewakamjohn, Nuttakan Boonjaiyai, Девід Буено, Thanatthongphum Chakpharittechodom, Yulduz Clarke, Richard Ді-Roberts, Jacky Dunnes


загрузка...