Фільм Час відплати (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ерін є професійним детективом. Тільки на перший погляд здається, що це дуже тендітна особа. У неї твердий характер і вона робить все, щоб довести колегам, що є кращою. У минулому жінка пережила вельми непрості події, які змогли її зробити впевненою в собі, в чомусь безжальною і неймовірно сильною. Вона навіть і уявити не могла, що доля вирішить випробувати її знову, а тому потрібно буде зіткнутися з колишнім досвідом знову. Нині Ерін, працює під прикриттям. Їй було доручено стати однією з учасниць злочинного угруповання, яке орудує в Лос-Анджелесі.

Головна героїня фільму змогла відмінно впоратися з покладеним завданням, тільки в подальшому все стає набагато складніше. У неї виникають почуття до напарника, який працює з нею в цій непростій місії. Закоханість може негативним чином відбитися на її майбутній роботі, що допустити вже точно не можна. Але і серцю не накажеш, а тому Ерін стикається з вельми неприємними подіями. Підготовлена спецоперація виходить з-під контролю.

План летить під укіс, а жінка стикається з неприємним минулим, ставлячи перед собою мету помститися за попередні переживання. Все вказує на те, що час впливу вже не за горами. Фільм Час відплати (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карін Кусама
В ролях: Ніколь Кідман, Тобі Кеббелл, Тетяна Маслані, Себастіан Стен, Скут Макнері, Бредлі Вітфорд, тобі Хасс, Джеймс Джордан, Бо Напп, Джейд Петтіджон


загрузка...