Фільм Черепашки-ніндзя 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Четверо братів, що з’явилися раптово з підземелля, ненавидять хуліганів. Черепашки-ніндзя захищають від неприємностей міські чертоги доступними засобами. Для професійної стеження і прихованого спостереження брати-тартаруга використовують переобладнаний з сміттєвоза бойової фургон. Знаходиться в піддоні гармата стріляє по ворогам каналізаційними люками. Обов’язковий реєстраційний номер виконує функцію точки відліку, символізуючи дату створення ефективного підрозділу. Кейсі Джонса вдається захистити незнайомку, гуляє ввечері за затемненим вуличках, від підступів зухвалих грабіжників.

Чарівна особа Ейпріл рада новому знайомству. Мутагени фіолетового кольору відрізняються від звичних зелених субстанцій. Персонаж у вбранні Бамблбі приваблює Мікеланджело напередодні параду Дня всіх святих. Отримане істота, що нагадує комаху, виведено Бакстером Стокманом в результаті неоднорідною мутації живих елементів при схрещуванні з мухами. Зовнішня загроза руйнує мегаполіс, викликаючи паніку. Комплексний захист інфраструктури може тимчасово захистити городян від небезпеки, що насувається остаточного знищення основ демократії. Фільм Черепашки-ніндзя 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вигнання беззаконня і вседозволеності з розуму дозволить здобути моральну перемогу. Брати-тортуга, що переміщаються по проїжджій частині проспектів і магістралей, можуть вчасно запобігти біді при сприятливих умовах.

Режисер: Дейв Грін
В ролях: Меган Фокс, Уілл Арнетт, Стівен Амелл, Алан Ричсон, Ноель Фішер, Вільям Фіхтнер, Лора Лінні, Брайан Ти, Тайлер Перрі, Алессандра Амброзіо


загрузка...