Фільм Червона любов (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Турецький мелодраматичний фільм «Червона любов» яскравий приклад любовного трикутника. Часто один з коханих любить менше, а тому і поглядає періодично на бік так вийшло і в цьому фільмі. Зейнеп і Ферхат дружили вже дуже давно і несподівано зрозуміли, що це зовсім вже не дружба, а справжня любов. Вони постійно були разом. Любов Зейнеп була набагато більше, ніж Ферхата, вона буквально дихати не могла без нього. А день, проведений не разом, був болісним до болю. Ферхат ставився до любові набагато простіше, а побачивши одного разу Назлигюль зрозумів, що в його життя прийшла ще одна любов.

Він став постійно думати про незнайомій красуні, і хотів знову її побачити. Ця дівчина просто запаморочила йому голову, і Ферзхат не знав, що робити. Несподівано мрії Ферхата збулися, він зустрічає Назлигюль, і вони проводять ніч разом. Ці двоє явно закохалися один в одного і тепер кожну вільну хвилину присвячують своїй половинці. Зейнеп все ж дізнається про зраду коханого, що її дуже засмучує, адже це її перша любов. Фільм Червона любов (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А Ферхат ніяк не може розібратися, хто йому потрібен більше Зейнеп або Назлигюль. Скільки ще триватиме цей любовний трикутник вирішувати тільки Ферхату, але він поки не поспішає з вибором.

Режисер: Осман Синав
В ролях: Нургюль Ешілчай, Таянч Аяйдын, Эзги Эсароглу, Гайда Аксель, Irmak Ipek Altin, Murat Bezek, Сертак Бозтепе, Себнем Диллигиль, Пласти Генай, Özlem Hasgül


загрузка...