Фільм Червона затока (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В австралійській глибинці проживають двоє братів-фермерів. Вони звикли до сільського життя і не мають наміру міняти що-небудь в майбутньому. Щодня вони приділяють час обробітку землі і вирощування коней. У тій місцевості ходила легенда про страшний монстра, що живе в місцевих лісах. Всі вважали, що це простий міф, яким дорослі лякають діточок. Саме тому ніхто не відчував небезпеки. Старшого брата сильно засмутив той факт, що їхній дід — власник ранчо, склав свій заповіт не на користь своїх онуків, а вирішив залишити володіння племені індіанців.

Ця новина не дає спокою братам, так як в результаті вони могли залишитися ні з чим. Герої хоррора «Червона затока» вирішують отуда спадок і з’ясувати справжню причину такої поведінки свого діда. І ось одного разу, хлопці почули страшне гарчання, що доноситься з глибин лісу. Раніше вони не чули нічого подібного. Їм здавалося, що легенди ожили і щось страшне в дійсності ось-ось вийде з лісу. Але після вони зрозуміли, що це лише гра їхньої уяви.

Щоб відпочити, брати вирішують влаштувати грандіозну вечірку, куди запросили велику кількість людей. І ось тусовка в самому розпалі, але за дивних обставин почали пропадати люди… Фільм Червона затока (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Спарк
Актори: Деніел Юінг, Тім Пакок, Джессіка Грін, Sophie Don, Бен Чішолм, Alex Becconsall, Брюс Картер, Philippe Deseck, Кількість Елліотт, Грегорі Дж. Фрайер


загрузка...