загрузка...


Глухе містечко на Дикому заході вже багато років терпить жахливі утиски від бешкетують на кордоні з Мексикою банд. Найжорстокіша з них — банда завзятого рецидивіста Кальверо, який не шкодує ні старих, ні жінок, оббираючи місцеве населення. Жителі містечка тільки зібрали урожай, і так досить убогий в посушливих місцевих умовах. Вони зі страхом чекають приходу Кальверо і намагаються знайти хоч якийсь спосіб вижити в такій відчайдушній ситуації. Якщо їх оберуть знову, як було в усі минулі роки, містечко очікує голод.

Доведені до відчаю злиднями, городяни вирішують чинити опір бандиту. Сподіватися на місцевого шерифа їм не доводиться. У таких диких умовах державна влада не має ніякої сили. Старий, який живе неподалік, жертвує свої старовинні годинники, щоб на виручені від їх продажу гроші можна було купити зброю. Якщо зброю і куплено, необхідно ще вміло ним володіти, щоб чинити гідний опір досвідченим бандитам. А ось цього-то якраз городяни і не можуть. Тоді вони звертаються за допомогою до вільному стрілку Крісу. Він зустрівся їм у місті і наочно продемонстрував свою майстерність у володінні вогнепальною зброєю. Саме така людина зараз і потрібен. Але один Кріс — як би відмінно він ні стріляв — не зможе протистояти цілій банді пропащих головорізів і мародерів. Йому просто необхідно зібрати свою власну банду. Який час, такі й герої. Кріс знаходить людей, які так само вправно володіють зброєю, як і він сам.

Шибеники, завзяті гравці, мисливці за головами, вбивці — весь цей набрід і стає новою бандою. Та й тих зібралося всього-то 7 осіб. Така ось чудова сімка буде захищати місто від жорстокого Кальверо і його поплічників. Фільм Чудова сімка (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Кріс Пратт, Вінні Джонс, Хейлі Беннетт, Пітер Сарсгаард, Метт Бомер, Дензел Вашингтон, Вінсент Д’Онофріо, Лі Бен-хон, Ітан Хоук, Кем Жіганде

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress