Фільм Чудова сімка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой картини є колишнім військовим командиром. Девід Герра звик перемагати, але зараз він знаходиться не при справах. Головний герой дуже сумує за тими часами, коли йому було чим зайнятися. Але на жаль, протягом життя не зупинити, і воно часом забирає людей дуже далеко від їх бажань. Ніяких подій в житті цієї людини не відбувається, і він дуже хоче зайнятися хоч якоюсь діяльністю, яка б нагадувала йому, що він ще в строю, і придатний для нових викликів. Він є професіоналом у військових діях, і тому, коли дружина одного мільйонера була викрадена, то зневірений чоловік звернувся саме до Девіда.

Викрадення відбулося лідером партизанського угруповання Хав’єром. Тепер Девід повинен все спланувати так, щоб врятувати бідну жінку. Це не буде простим завданням, адже у кожної сторони в цій історії є свої власні інтереси і мети. Головний герой обов’язково повинен розібратися з усією цією ситуацією. Він не звик програвати.

Герра повинен намотати свою волю на кулак і вирушити вперед. Ніколи не варто сумувати про минулі часи, адже майбутнє готує даний сюрпризи. Фільм Чудова сімка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Xаральд Франклін
Актори: Сара Саламо, Фернандо Каррера, Ніко Бірнбаум, Джеррі Квартенг, Джузеппе Милаццо Андреані, Фернандо Коррал, Моріс Неш, Сантос Адріан, Серхіо Кампос Альфаро, Усман Макпул


загрузка...