Чужий і Хижак — два істоти, які століттями намагаються знищити один одного. Вони стикаються знову, щоб в останній раз з’ясувати, хто сильніший — великоголовий володар довгих щупалець або закутий в інопланетну броню зелений монстр. Головні учасники війни — найнебезпечніші істоти в галактичному світі. У вступили в протиборство представників інопланетних видів є особливі переваги. Хижаки не просто розумні — вони змогли створити найпотужнішу армію з найсуворішою ієрархією.

Чужі не настільки організовані, але вони нерідко перемагають за рахунок нереальною кровожерливості. Майбутня вирішальна битва тим більше непередбачувана, адже обидві сторони за роки війн відмінно вивчили здібності ворога і його слабкості. Хижак і Чужий зі своїми побратимами відчайдушно воюють за те, що їм потрібно, щоб просто вижити — за місце існування. Без інопланетних військових хитрощів не обійтися. Найнебезпечніші монстри галактики вичікують моменту, найбільш вигідного для блискавичного нищівного удару.

Він неодмінно повинен бути смертельним, в іншому випадку шанси будуть зрівняні, а результат стане непередбачуваним, але обов’язково кривавим. Фільм Чужий проти Хижака: Спокута (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Попов
В ролях: Скотт Леслі, Райан Сарджент, Скотт Рід, Дж. Деніел Джонс, Алекс Попов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress