Фільм Цвіль з планети Ксонадер (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У далекому майбутньому, коли земні технології зробили величезний стрибок вперед, волею випадку в руках вчених з планети Земля опинилося смертоносне і засекречене зброю інопланетного походження, вороже налаштована по відношенню до людського організму цвіль. Спочатку, зрадівши можливості особисто вивчити біологічну природу поза планетної субстанції, а так само можливо використовувати її в якості основи для створення біологічної зброї, вчені приходять в невимовний захват і приймаються за обстеження цвілі.

Але, в процесі проведення різноманітних експериментів трапляється непередбачене, герметичність лабораторії порушується, і спори цвілі вириваються назовні, у світ простих і абсолютно ні про що не підозрюють людей. Тепер перед вченими і всіма тими, хто був присвячений у таємницю проводяться над інопланетної цвіллю експериментів, стоїть завдання не допустити поширення смертоносної зарази по рідній планеті. В іншому ж випадку всьому населенню Землі цілком може загрожувати повне вимирання.

Чи зможуть кращі з медиків придумати, як зупинити поширення небезпечної цвілі або земляни приречені на болісну загибель? Фільм Цвіль з планети Ксонадер (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джуліо Де Санті, Neil Meschino
В ролях: Вілмар Зимоза, Едвард В. Янг, Майк Келлер, Лоуренс Джордж, Рік Хеймс, Кріс Джентіле, Ардіс Кемпбелл, Девід Прінгл, Ніколас Руссо, Крістіан Ріва


загрузка...