Іранський пілот і його син — другий пілот. Цей фільм повідає історію про цих двох відважних людей, яким довелося пройти через неймовірні складності і випробування. Їх літак спіймали силовики в Сирії. Судно доставляло гуманітарний вантаж людям, які опинилися в непростій життєвій ситуації. Вони займалися благою справою, але хтось вирішив перешкодити чоловікам, оскільки вони посміли порушити їх принципи. Тепер батькові і синові доведеться багато переосмислити, оскільки він зіткнутися з справжнісінькою людською жорстокістю і байдужістю! Дамаський час виявився досить непростим періодом…

У самому осередку подій виявляється простий Іранський льотчик, а також його син, який виконує роль другого пілота. Головні герої перевозять гуманітарну допомогу людям, які мимоволі опинилися в зоні бойових дій. Їх місія важка і небезпечна, але одночасно з цим дуже благородна. Одного разу літак з гуманітарною допомогою, який перевозили наші герої, захопили бойовики ІДІЛ. Фільм Дамаский час (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер пілотам потрібно продемонструвати свою мужність і майстерність, щоб врятувати свої життя і допомогти нужденним людям, які чекають від них гуманітарний вантаж.

Режисер: Эбрахим Хатамикия
В ролях: Бабак Хамидян, Хаді Хезазифар, П’єр Дагер, Джозеф Сакламех, Лейт Мофти, Халед Альсейед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress