Історія, розказана у фільмі «Даоський маг Чон У чхи», розгортається навколо найціннішого скарбу держави Чосон – Чарівної флейти. Вона здатна втихомирювати монстрів і підпорядковувати їх влада грає на ній. Дія фільму починається в 1509 році, коли була зроблена спроба викрадення Чарівної флейти злобним монстром. На допомогу жителям Чосона прийшли небожителі, які відібрали у монстрів чарівний інструмент і на майбутнє вирішили захистити Чарівну флейту від подібних крадіжок. Для цього Чарівна флейта була розділена на дві частини, які були віддані на зберігання двом людям.

Одну отримав буддійський чернець Чхонгван (Сон Ен Чан), а другу – конфуціанський вчений Хвадам (Кім Юн Сік). Але через деякий час країну облетіла жахлива звістка, що з Чарівною флейтою не все в порядку. Хвадам не зміг протистояти чарівній силі флейти і вбиває Чхонгвана, але при цьому всю провину перекладає на його учня Чон У Чхи (Кан Дон Вон), молодого мага, не закінчив навчання. У покарання за скоєне Майстра укладають Чон У Чхи і його вірного пса Чхорэна в книгу на 500 років. 2009 рік.

Сеул. Монстри починають знову здійснювати свої злодіяння. Прокинулося зло змушує Майстрів роздрукувати книгу і звільнити Чон У Чхи і його вірного пса. Фільм Даоський маг Чон У чхи 2009 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чхве Дон-хун
В ролях: Кан Дон-вон, Кім Йонг-сік, Лім Су-джон, Ю Хе-джин, Їм Джон-а, Пек Юн-щик, Кім Сан-хо, Сон Ен-чхан, Хв Джі-хек, Кім Хе-джин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress