Фільм Давай я зроблю тебе мучеником (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі описуваних подій виявляється молода людина на ім’я Дрю Гласс, який вирішив знову повернутися у рідне місто після тривалої відсутності. Справа все в тому, що він їхав на заробітки, а тепер захотів побувати в рідних пенатах. Там йому вдається зустрітися любов всього свого життя — приймальню сестрицю, яку звали Ловер Джун. Поспілкувавшись вдосталь один з одним, вони вирішили, що настав час позбутися від батька, який не перестає займатися темними справами. Після цього вони повинні були назавжди виїхати з міста. Ось такий ідеальний план був у головних героїв.

Виявилося, що батько був відомим наркодилером, а Дрю ніколи не хотів йому коритися. У цьому й крилася причина невдоволення татуся. Ясна річ, що Ларрі не звик до того, що його не слухають і тим більше сперечаються з ним. Особливо якщо це стосується його прийомних дітей. Проходить деякий час і чоловік вирішує найняти кілера, щоб той виконував брудні справи. Йому вдається познайомитися з такою людиною, з незвичайним прізвиськом — Папа Римський. Фільм Давай я зроблю тебе мучеником 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ніхто не здогадується про всі плани по відношенню один до одного, ось тільки перемир’я довго тривати не буде. А ось чим все це закінчиться, стане відомо після перегляду захоплюючої стрічки.

Режисер: Кору Асраф
В ролях: Ніко Никотера, Сем Кортин, Мерилін Менсон, Слейн, Марк Бун Джуніор, Майкл Поттс


загрузка...