Після винесення лікарем-онкологом смертельного діагнозу, головний герой фільму Уейд Вілсон занепадає, адже жити йому залишається кілька місяців. Але в один прекрасний день, він підсідає до незнайомця за столик в барі, і все змінюється… Незнайомець запропонував Уейду Уілсонону взяти участь в секретному урядовому експерименті, за підсумками якого пацієнт може повністю вилікуватися. Дедпул 2 дивитися онлайн ви можете на нашому порталі після прем’єри. Наш герой сумнівається, але все ж бажання жити взяло верх, він прислухався до поради незнайомця, і стає учасником унікального проекту: «Зброя Х».

Після мутації, він не тільки вилікується від своїх смертельних недуг, але і знайде нелюдську силу, швидкість і швидку регенерацію. Він стане живим зброєю. Але хтось не сказав, що це шалено хвороблива процедура, і, безсумнівно, позначиться на психіці пацієнта. І ось він, вдосконалений людина, в крутому костюмі вже носиться по місту в пошуках негідників, відправляючи їх на той світ. У боротьбі зі злочинцями він не один, йому допомагають «Люди Х». Які на відміну від Дедпула, не ставлять пріоритети помсти або вбивств негідників на перше місце. Після закінчення першої частини, головний режисер кінокартини анонсував вихід наступної частини. В якій головний персонаж продовжить свій хрестовий похід проти злочинців, відправляючи їх всіх до праотців. Він все також швидкий, селен, смів і все також гострий на фрази. Чорний гумор буде все крутіше, а трюки вразять любителів фантастичних фільмів. Він вовк-одинак, здатний одноосібно перемогти армію, але як він обійдеться без слухача своєю шаленою філософії ?!

Ним стане також людина з надприродними здібностями. Разом вони покажуть злочинності, що гуманні методи боротьби від них не варто чекати, куля в голову і ніякого слідства — правосуддя в стилі Дедпула. Фільм Дедпул 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Літч
Актори: Морена Баккарін, Райан Рейнольдс, ТіДжей Міллер, Джош Бролін, Джек Кьосі, Бріанна Хілдебранд, Зазі Бітц, Джуліан Деннисон, Леслі Аггамс, Каран Соні, Стефан Капічіч, Сіора Куцуна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress