«Дедпул» — американський комедійний фантастичний бойовик 2016 року. Є восьмим фільмом з популярної серії «Люди Ікс» і заснований на коміксах лінійки Марвел. Головного героя звуть Уейд Вілсон і він в минулому був спецназівцем, який в підсумку став найманцем. Але у нього є тільки одне правило — він вбиває лише тих, хто на його особисту думку заслуговує смерті. Одного разу головний герой виявляє, що у нього ракове захворювання. Він розлучається зі своєю дівчиною Ванессою, яка є молодою повією, і шукає лікування. Його знаходить полковник Вільям Страйкер, який пропонує долучитися йому до команди мутантів.

Він проводить експерименти над Вілсоном, додаючи в нього всі можливості, які можуть ужитися в одному тілі. Це призводить до того, що Уейд стає особливим навіть серед мутантів, в ньому уживається одинадцять здібностей і інші називають його «Зброя-11». Сам же головний герой вважає за краще інше ім’я. Тепер всі знають його як Дедпула. Він неймовірно сильний, спритний, швидкий, розумний і здатний регенерувати. Але за це доводиться платити занадто страшну ціну: склад його клітин постійно змінюється, а розсудливість занадто хитким. На додаток до всього цього Дедпул має досить специфічним і чорним гумором, не гребує вбивати, але все ще не порушує свій головний принцип — не завдає шкоди тому, хто на його думку є хорошою людиною. Ось тільки психічне здоров’я Дедпула викликає якусь небезпеку, що призводить до серйозних проблем. Все, чого хоче Уейд, це дістатися до людини, який зробив його таким і помститися. Для цього йому доводиться подолати безліч небезпек, які, здається, тільки бавлять одного з найсильніших найманців часу. Головний герой хвацько розправляється зі своїми ворогами, розмовляє іспанською та знущається над тими, хто посмів стати біля нього на шляху.

Цей фільм особливо рекомендується тим, хто любить барвисті бої і чорний гумор, тому що такого товару в цій картині — хоч відбавляй. А ще багато жартів на іспанському! (З перекладом, зрозуміло). Ну і так, ви ж хочете дізнатися, чому він носить червоний костюм? Фільм Дедпул (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Міллер
В ролях: ТіДжей Міллер, Стенлі, Ед Скрейн, Стефан Капічіч, Рейчел Шин, Райан Рейнольдс, Тейлор Хіксон, Морена Баккарін, Бріанна Хілдебранд, Джина Карано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress