Фільм Дефективні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В ідеальному світі немає місця дефектів у вигляді кримінальних людських елементів, тому вони підлягають знищенню, щоб земна куля була чистим без жодної плямочки. Тотальне домінування, максимальна ефективність, паралізуючий страх, екстремальні методи, жорстокий контроль, поліцейський терор, вторгнення, полювання, насильство, ліквідація — це лише невеликий перелік дій, які здійснюють агенти мілітаристської корпорації, найнятої урядом після того, як міста охопила хвиля насильства.

Рівень злочинності підскочив на небувалу висоту і чиновники не придумали нічого кращого, як вручити всі карти в руки організації Війна заради миру. Солдати компанії замінили поліцію і швидко навели порядок на вулицях, ефективно викорінюючи злочинність. Але якою ціною? Без суду і слідства агенти винищують кримінальні елементи, підозрювані навіть в невеликих злочинах. Брат і сестра Мерфі — чергові жертви системи, яка намалювала на їх спинах мішені. Фільм Дефективні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хоча справжня природа їх злочини в тому, що родичі опинилися не в той час в неправильному місці і дізналися таємний секрет могутньої корпорації. Громадськість не повинна дізнатися цей секрет, тому на втікачів відкривається сезон полювання.

Режиссер: Різ Івенешен
В ролях: Колін Парадайн, Рейвен казенних, Ешлі Армстронг, Денніс Андрс, Джеймі Елізабет Семпсо, нНік Сміт, Райан Баррет, Андрій Преда, Крістофер Спалета, Ерін Стюарт


загрузка...