Фільм Дельфін Берні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іноді в гонитві за прибутком люди забувають про те, що природу треба берегти. Бізнесмени, які дуже люблять прибуток плюють на правила пристойності, і знищують все на своєму шляху. Головними героями цієї історії є брат і сестра. Все що вони люблять найбільше в цьому житті-це океан. Немає нічого красивішого ніж хвилі,і вид заходу. Ніхто не знає, але у дітей є свій власний секрет. Вони люблять відвідувати маленьку бухту, яка прихована від очей сторонніх роззяв. Герої вважають це місце обраним, там так затишно і красиво, що діти постійно вдаються туди.

Вони вважають, що крім них це місце мало хто знає, але скоро почнуться проблеми. У брата з сестрою в цій місцевості є найкращі друзі – дельфіни. Ці тварини є життєрадісними істотами, і у них завжди хороший настрій. Вода, Сонце щастя, що ще потрібно для ідеального літа? Але незабаром вся ця ідилія може зруйнуватися і перетворитися на пил. Фільм Дельфін Берні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Герої дізнаються про те, що підприємцями плететься змова з метою використовувати бухту в своїх власних цілях. Хлопці ні за що не повинні допустити прийдешнього підступності.

Режиссер: Кирк Харрис
В ролях: Лола Султан, Логан Аллен, Кевин Сорбо, Стелио Саванте, Шон Майкл Глория, Патрик Малдун, Дахлия Леголт, Сэм Сорбо


загрузка...