Фільм Детектив Хон Гіль дон: зникле село (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя Хон Гіль-дона — розслідування злочинів, адже зі своїм нетривіальним нюхом він може вийти на слід самого хитрющего правопорушника і розв’язати навіть Гордіїв вузол. Крім одного — душогуба, який позбавив батьків самого Хона. І це похитує незаперечність авторитету высокопрофессиональнейшего детектива в його власному «театр уяви», але… не заважає брати за свою службу приголомшливі гроші. Єдиний факт, який Гіль-дону вдалося отримати від інформатора — ім’я того, хто десятки років чекає помсти: Кім.

І ось майже знайденого Кіма викрадають невідомі з такими ж невідомими цілями і ситуація стає зовсім неоднозначною, адже у злочинця залишилися дві внучки. Хон вирішує, що невинні дівчатка не повинні стати жертвами дідових гріхів і бере маляток під своє піклування. Ненависть до негарного (і загадкового) людині або невинність крихт — щось повинно перемогти…

Так детектив Хон Гіль дон не тільки доведе свій професіоналізм до ідеалу, але і трансформується як людина. Фільм Детектив Хон Гіль дон: зникле село (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чо Сон хі
В ролях: Лі Дже-хун, До А-ра, Кім Сон-гюн


загрузка...