Фільм Девятий округ (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дивіться онлайн фільм «Девятий округ» 2009 в хорошеи якості. Письменники-фантасти здавна вселяли людству, що рано чи пізно контакт з іноземної цивілізації станеться. У кінокартині відбувається саме це. Але тарілка, на якій прибутку на землю прибульці, піддалася поломки. В результаті вона так і залишилася висіти над поверхнею землі. Інопланетяни набули статусу біженців. Вони не змогли покинути межі нашої планети. Їх стали сприймати як непрошених гостей.

Представники двох цивілізацій все ніяк не могли порозумітися один з одним. У інопланетян є специфічний зовнішній вигляд, До того ж вони з працею розмовляють англійською мовою. Їх власну мову неможливо зрозуміти. Щоб якось врегулювати ситуацію, був створений так званий район номер 9. Саме тут містилися прибульці. Фільм Девятий округ (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головному герою, журналіста за фахом, належить зробити цікавий матеріал про цьому самому районі. Але в результаті виконання свого завдання він отримує поранення. На нього звертає увагу місцевий уряд.

Режисер: Ніл Бломкамп
Актори: Наталі Болтт, Морена Буса Сесатса, Джейсон Коуп, Нік Блейк, Шарлто Коплі, Елізабет Мкандаві, Вільям Аллен Янг, Сільвен Страйк, Джон Самнер, Грег Мелвілл-Сміт


загрузка...