загрузка...


Середньостатистична індійська сім’я проживала в Виджаяваде. Подружжя виховувало сина, що має певні таланти. Маленький хлопчик годинами спостерігав, як дорослі готують їжу. Коли Дуввада закінчив школу і подорослішав, то вирішив всерйоз зайнятися кулінарією, вивчившись на професійного кухаря. Дитяча захопленість приготуванням смакоти сприяла перетворенню чарівного юнака в успішного, затребуваного шеф-кухаря. Але ініціативному, заповзятливому чоловікові здавалося, що його життя недостатньо наповнене враженнями і не весь потенціал, наявних здібностей, використовується.

Після невеликих роздумів він знаходить додаткове хобі. Коли сонце заходить за горизонт, кваліфікований кулінар перевтілюється в безсердечного вбивцю, чинного впевнено, чітко і ефективно. Самозваний кілер скоює злочини не для розваги або збагачення за рахунок замовників. Він веде таємну битву проти прихильників злочинного світу, знищуючи впливових кримінальних елементів. Дуввада виявляє, відстежує і вбиває запеклих кримінальників, звільняючи міські вулиці від мерзотників. Він знає про лукавство продажних працівників поліції, що вершать правосуддя не чесними способами. Фільм Ді-Джей (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони всі пов’язані з місцевою мафією, ігнорують проведені злочинцями махінації за певну винагороду. Встати на шлях незаконної боротьби зі злом чесного хлопця підштовхнула трагічна загибель рідного дядька, з необережності встав на шляху бандитів, чим прирік себе на неминучу розправу.

Режисер: Херіш Шанкар
В ролях: Аллу Арджун, Таникелла Бхарані, Брахманандам, Суббараджу, Pooja Hegde, Рао Рамеш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress