загрузка...


Леон і Боббі не можуть носити звання добропорядних громадян. Вони справжнісінькі злочинці і очолюють велику банду, що тримає цілий район Брукліна, під своїм контролем. Звичайно ж, вся їх діяльність не законна і багато хто може назвати їх поганими людьми. Ось тільки є одна особлива риса у цих хлопців, що показує їх з найкращої сторони. Вони дбають про стан власного району і всіма можливими силами, протистоять поставкам наркотиків. Такій політиці є своє пояснення, в минулому, вони втратили свого брата, який помер від передозування.

З тих часів, брати ведуть відкриту війну проти всіх наркоторговців, захищаючи власні інтереси, заради життя інших людей. Подібний вчинок точно не характеризує їх як лиходіїв, нехай і методи боротьби незаконні. Ось тільки все це не може пройти без сліду, як для району, так і для тих, що його оточують. Багатьом людям не подобатися така політика і тому проблеми, носять досить частий характер. Фільм Дика банда (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Якщо впоратися зі своїми людьми проблем не становить, то розібратися з численними сусідами наркоторговцями куди складніше. Вони мріють отримати цей великий шматок Брукліна в свої руки і заради зайвої фінансової вигоди, готові піти на все.

Режисер: Скотт Келверта
В ролях: Стівен Дорфф, Бред Ренфро, Файруза Балк, Норман Рідус, Макс Перліх, Дреа де Маттео, Вінсент Пасторе, Френкі Муніз, Бальтазар Гетті, Ненсі Кассаро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress