Фільм Дім великої матусі (2000) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американська кримінальна комедія «Дім великої матусі» розповідає про непростий і небезпечної життя агента ФБР, який вміє майстерно перевтілюватися і виконувати складні завдання. Його звуть Малькольм Тернер, і завдяки своїй остроумности і чарівності він є загрозою для всіх злочинців. Останнім завданням Малькольма є затримання грабіжника банків Лестора Вагомо, який втік з-під варти. Єдиним способом вийти на слід утікача – це увійти в довіру до дівчини Лестора. За оперативними даними вона повинна відвідати будинок темношкірої жінки по кличці Велика Матуся.

Команда Малькольма встановлює спостереження за будинком Великий Мамочки, але незабаром з’ясовується, що вона раптово покинула місто. У полісменів залишається один вихід. Тернер повинен застосувати всі свої здібності і вміння для перетворення у Велику Матусю. Та так, щоб оточуючі, да і сама подружка Лестора, не зуміли помітити підміни. Простий план по затриманню злочинця перетворюється на грандіозну гру в перевтілення і обман, який не зовсім до душі головного героя.

Йому належить прожити кілька тижнів на два будинки, притому не втративши довіру своїх близьких. Що з цього вийде, можна дізнатися, переглянувши цю захоплюючу кінострічку. Фільм Дім великої матусі (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Раджа Госнелл
В ролях: Мартін Лоуренс, Ніа Лонг, Пол Джаматті, Яша Вашингтон, Терренс Ховард, Ентоні Андерсон, Карл Райт, Ніколь Прескотт, Октавія Спенсер, Тичина Арнольд


загрузка...