загрузка...


Фільм «Дім великої матусі 3: Який батько, такий син» — третя поява колоритною «героїні» на екранах. Малкольм Тернер і раніше намагається поєднувати сім’ю і роботу. Його пасинок Трент готується до вступу в університет Дьюка, але не хоче здобувати вищу освіту, сподіваючись зробити кар’єру на музичному терені. Оскільки хлопцеві ще немає вісімнадцяти, він не може підписати необхідні папери і всюди волочиться за вітчимом, намагаючись умовити його дати дозвіл на настільки необачний вчинок.

Перебуваючи поруч з Малкольмом в робочий час, Трент стає свідком вбивства, за яким стоять серйозні хлопці з російської мафії. Гангстер на прізвище Чирков починає полювання на хлопця. Щоб уберегти Трента від бандитів, а за дно і непомітно провести розслідування, Тернер придумує легенду про тітку Хетті Мей Пірс і її племінниці Шармейн Дейзі.

Доводиться знову вбратися Велику маму і змусити Трента приміряти плаття. Герої в нових образах відправляються в школу мистецтв для дівчаток і починають свою велику гру… Фільм Дім великої матусі 3: Який батько, такий син (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Уайтселл
В ролях: Мартін Лоуренс, Брендон Т. Джексон, Джессіка Лукас, Мішель Енг, Портія Даблдей, Емілі Ріос, Фейзон Лав, Тоні Каррен, Ана Ортіс, Макс Казелла

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress