Фільм Дивергент, глава 3: За стіною (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Місія Трісс Пріор і Тобіаса Ітона лежить за межами Чикаго. Їм належить зробити небувалу раніше річ — вийти за стіну і на власні очі побачити, у що перетворився світ після Апокаліпсису. Виявилося, що не тільки вони потребують в зовнішніх союзників, але і тим потрібна їх допомога. Групу Безстрашних вже чекають озброєні люди, готові перепровадити їх в якесь Бюро Генетичних досліджень. Фахівці цієї контори і повинні присвятити наших друзів у всі подробиці того, що відбувається. Виявляється, їх рідне місто — не більш ніж величезне поле для експерименту.

Двісті років тому в нього впровадили перших людей, гени яких були змінені науковим шляхом. Метою таких багаторічних польових дослідів і була поява Дивергентов — більш досконалих людей. Решта були визнані людьми другого сорту, простіше кажучи, шлюбом. Фор горить бажанням дізнатися, чи насправді в ньому є зачатки Дивергента, і він дізнається гірку правду. А тим часом керівництво Бюро приймає рішення про закриття міста. Його мешканці повністю вийшли з-під контролю, коли розв’язали війну між фракціями і спробували стерти з лиця землі Зречення.

Більше продовжувати експеримент не має сенсу. Все тримається в таємниці, але Трісс дізнається про те, що вчені хочуть знищити всіх жителів Чикаго, і намагається вжити заходів. Фільм Дивергент, глава 3: За стіною (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберт Швентке
В ролях: Шейлін Вудлі, Тео Джеймс, Энсел Элгорт, Зої Кравіц, Майлз Теллер, Джефф Деніелс, Наомі Уоттс, Меггі Кью, Білл Скарсгард, Кейнан Лонсдейл


загрузка...