У центрі уваги трилера знаходиться дуже популярна музична група, у якої є мільйони відданих фанатів по всьому світу. Нещодавно колектив відправився в чергове турне по декількох країнах. Виступи відомих музикантів користуються шаленою популярністю у шанувальників. Головні герої ретельно дотримуються графіка своїх гастролей. І ось вони прибувають в одне з великих міст, щоб дати тут концерт. Однак тут з ними відбувається ряд дуже неприємних подій. Кілька зловмисників мають намір викрасти всіх членів успішної музичної групи. Злочинці розробляють ретельний план, який повністю спрацьовує. Поп-співак і його товариші опиняються в руках бандитів. Молодим людям невідомо, що затівають викрадачі.

Головні герої можуть лише здогадуватися про те, чого від них хочуть лиходії. Друзям залишається сподіватися лише на те, що рано чи пізно на їх слід вийдуть правоохоронці. Але поліцейські не поспішають приходити на допомогу потрапили в біду музикантам. Незабаром хлопці розуміють, що в боротьбі за власні життя можуть розраховувати лише на свої сили.

Вони повинні перехитрити своїх викрадачів. Тільки так кільком товаришам вдасться вибратися на свободу живими і неушкодженими. Фільм Дні влади (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Jason Pagnoni
В ролях: Роберт Венейбл, Кітон Саймонс, Ерік Робертс, Домінік Райан Гебріел, Lara Wolf, Емілі Норсиа, Alyssa Lee Lewis, Дженні Хаттон, Елайза Робертс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress