Фільм Дочка вовка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Клер тривалий час була відсутня в рідних місцях з певних причин. Вона залишила батьківський дім і тринадцятирічного синочка, щоб відправитися в довготривалу подорож по країнах Близького Сходу. Мандрівниця зрідка підтримувала зв’язок з рідними, отримуючи короткі повідомлення про події, що відбуваються. Останні новини були шокуючими і неприємними. Нещасній матері повідомили про трагічну подію, що сталася в сім’ї. Члени місцевої банди раптово увірвалися в будинок, схопили підлітка і забрали безпорадну дитину в заручники, переслідуючи конкретні цілі. Бандитське угруповання очолює запеклий головоріз, який користується непохитним авторитетом серед ОДНОДУМЦІВ, що має прізвисько батько.

Викрадення дитини організовано було за наказом цієї жорстокої, безпринципної людини. Дізнавшись про те, що сталося нещастя, Клер негайно відправляється додому, збираючись визволити з рук викрадачів єдиного сина. Її дії відрізняються рішучістю і неймовірною зухвалістю.

Жінка захопила в полон учасника злочину, щоб він провів її до фортеці, розташованої у віддаленій, дикій місцевості. Саме там розташувався підступний батько. Фільм Дочка вовка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Хэкл
В ролях: Stew McLean, Сідель Ноель, Брок Морган, Брендан Фер, Джина Карано, Річард Дрейфусс, Chad Riley, Джошуа Мердок, Антон Гілліс-Адельман


загрузка...