Майбутнє принесло людям тільки горе. В результаті глобальної катастрофи людська цивілізація зруйнована, загинули майже всі люди, а ті, кому вдалося залишитися в живих, змушені щодня боротися за виживання. Території континентів виявилися порожні, люди живуть невеликими групами, між якими постійно відбуваються зіткнення. Тепер не існує законів, що можна робити все що завгодно, навіть вбивати, адже за це нічого не буде. Звичайно основні конфлікти відбуваються через продуктів, адже тепер їжа стала основною цінністю для тих, хто вижив. Герої фільму «Домушники» подружня пара, якій вдалося вижити в цьому кошмарі.

Вони живуть в своєму будинку, але життям назвати їх існування можна тільки з натяжкою, адже їм постійно доводиться відбиватися від різних бандитів, які намагаються проникнути в будинок. Наші герої відмінно розуміють, що одного разу їм не вдасться вистояти і тоді їх чекає жорстока розправа. Саме тому вони вирішують піти і відправитися на пошуки безпечного місця, де вони зможуть розпочати своє життя заново. Фільм Домушники 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони добре розуміють, що таке подорож дуже небезпечно, адже їм доведеться пробиратися через території, де господарюють бандити, так і з їжею будуть проблеми, але іншого виходу у них немає, якщо вони залишаться вдома, то їх чекає неминуча загибель, а так все ж таки є шанс.

Режисер: Майк Нельсон П.
В ролях: Тайлер Хэклин, Кейт Босворт, Соноя Мідзуно, Дена Гурье, Давид Дастмалчян, Ленс Реддик

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress