Фільм Досконала зброя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Америка в 2029 — дивовижне місце, де людям жилося дуже добре, тому що війни залишилися в минулому, а представники роду людського перестали чинити злочини. Все це стало можливим після того, як була створена організація, яку назвали Штат, вона не тільки займалася плануванням бойових операцій, але і створювала роботів, основне призначення яких полягало в стеженні за всіма людьми. Багато кого це не влаштовувало, але опозиціонери були занадто слабкі, щоб кинути виклик Штабу, а інші люди змирилися з тим, що за ними невпинно спостерігають роботи-шпигуни.

Кілька впливових людей, серед яких були відомі політики, все ще намагалися не дати Штату захопити ще більше влади, ніж у цей організації вже було, але всі ці відважні чоловіки і жінки боялися професійних кілерів, які працювали на Штат. У цих вбивць не тільки було право вбивати всіх, кого їм замовляли, а такими зазвичай були противники режиму, а й за ними не стежили роботи, тобто ніхто не знав, чим ці женці займаються, як і де вони знаходяться. Кондор був вбивцею, який давненько служив Штату, на його рахунку було вже багато смертей, але якщо раніше його рука ніколи не тремтіла, то в останні кілька тижнів він не міг прогнати від себе переслідують його картинки. Він часто бачив, як вмирає його улюблена, яку холоднокровно вбили, але від роботи Кондор не відмовлявся, сподіваючись, що скоро переживе втрату.

В останній раз йому доручили непросту місію, яка полягала в ліквідації декількох видних політичних діячів, кілер швидко впорався з цією роботою, а коли йому треба було вбити свідка, він не зміг цього зробити, так як вона йому нагадала кохану. Кондор знав, що його почнуть переслідувати, бажаючи вбити, але він нічого і нікого не боявся. Фільм Досконала зброя (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Маттіас Пар
Актори: Стівен Сігал, Кімберлі Баттіста, Джонні Месснер, Саша Джексон, Річард Тайсон, Вернон Уеллс, Сара Кейт Оллсап, Ленс Е. Ніколс, Маттіас Пар, Маршал Хілтон


загрузка...