В результаті струсу мозку, викликаного численними забоями голови при катастрофі, вчителька Саманта Кейн з Пенсільванії позбулася пам’яті. Замість минулого життя у педагога суцільне туманне пляма, перемішане похмурими баченнями. Дочка терпимо ставиться до матері без минулої епохи. Стороннім типам про проблематику жвавої красуні знати не належить. Тягуча монотонна рутина переривається дивним випадком, коли колишній в’язень, що втік із зони, наздоганяє дівчину. Спіймана бандитом обивателька провінційного поселення не злякалася маніяка.

Спритними вивіреними рухами каратиста миловидна особа нейтралізує запал і силу атлета, поваливши кримінального типу в нокаут. Дивовижні здібності до самооборони турбують свідомість Кейн. Розумна і делікатна блондинка починає копати в своєму минулому. Приватний детектив місцевої контори Мітч Хеннесі за завданням компаньйона приймається за розслідування. Фільм Довгий поцілунок на ніч (1996) дивитися в хорошій якості.

Практично відразу сищик натикається на численні свідчення очевидців, які впізнали в Саманті іншу особу. У дівоцтві вчителька виявилася секретним агентом на ім’я Чарлін Белмор, якій вдалося скористатися програмою захисту свідків.

Режисер: Ренні Харлін
В ролях: Джина Девіс, Семюел Л. Джексон, Патрік Малахайд, Крейг Бирко, Брайан Кокс, Девід Морс, Дж. Д. Спредлін, Том Амандес, Івонн Зима

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress