Майстер бойових мистецтв довгий час навчався майстерності найманого вбивці в США. Головний герой «Дракон розправив крила» став одним з кращих у своєму роді діяльності. Він працює на американських військових. І все б нічого, але чергове завдання змушує його різко переосмислити свою професію. Тепер він має намір вийти з гри, але перш необхідно поквитатися зі своїми босами і їх поплічниками. Крім того, наш герой перш за все повинен побороти своїх внутрішніх демонів. І він рішуче налаштований змінитися в кращу сторону, адже він не хоче більше безглуздих смертей.

Ставши солдатом, володіючи майстерністю бойових мистецтв, герой не рятує людей, виконуючи таємні завдання, не скидає диктаторів. Його використовують тільки для однієї мети – вбивств. І це чоловіка пригнічує, змушуючи задуматися про необхідність продовжувати роботу в якості найманця, про правильність зробленого ним колись вибору. Але отримавши по телефону черговий наказ, він відправляється його виконувати. Йому доводиться зіткнутися з непередбаченими труднощами, коли знищити об’єкт по-тихому не виходить. На звуки пострілів вдаються інші військові і зав’язується бійка. Фільм Дракон розправив крила (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Застосовуючи всі відточені бойові навички, холодну зброю, герою вдається впоратися з сильним противником. Він беззаперечно зробив все, що йому доручив полковник, збираючись навіть прибрати оперативних агентів, що посміли не послухатися генерала. Герой хоче піти з такої служби, але це зробити не так легко.

Режисер: Рене Перез
Актори: Chase Bloomquist, Джон Шнайдер, Emily Sweet, Чарлі Глакін, Єва Хемілтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress