загрузка...


Середньовіччя, турецький хан, щоб поповнити ряди армії, захопив дітей з Трансільванії. Жорстоке поводження дозволяло вирощувати вбивць, які повинні стати надійним захистом туркам. Одним з таких виріс воїн, при імені якого сміливці тікали в жаху. Він повернувся додому, щоб правити. Через роки, не втративши людські якості, сходить на трон. Оточення називало його Князем, а світові він відомий під ім’ям – Дракула. Він був мудрим, сміливим, турботливим правителем. Одружується на дівчині Мирене, яка народжує йому довгоочікуваного хлопчика Ингераса. Проходить час, історія повторюється.

Нависла нова загроза від військ завойовника Махмеда, колись близького друга Цепеша. Йшли безперервні кровопролитні бої. Щоб припинити війну султан пропонує в обмін на мир взяти тисячу молодих хлопців і сина Цепеша. Влад не погоджується на зухвалу пропозицію і відправляється в притулок стародавнього вампіра, щоб зустрітися з дияволом і попросити сили для перемоги. Випивши чаклунську суміш, він стає Дракулою, отримує безсмертя, але віддає душу.

У нього три дні, щоб розправиться з ворогами і повернути собі колишню життя. Щоб позбутися від прокляття, не можна посягати на кров собі подібного. Фільм Дракула (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гарі Шор
В ролях: Люк Еванс, Сара Гадон, Домінік Купер, Диармед Мерта, Арт Паркінсон, Чарльз Денс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress