загрузка...


Так сталося, що головний герой все своє життя заробляв на хліб тим, що вбивав людей на замовлення. Робота кілера не така легка, як може здатися з першого погляду. Йому належить не тільки натиснути на курок в певний момент. До цього пострілу треба провести велику роботу: з’ясувати всі звички і звички майбутньої жертви, довідатися його щоденний розпорядок, знайти підходяще місце для себе і перебувати там часом кілька годин, перш ніж з’явиться замовлений об’єкт. Все це настільки втомило героя, що він вирішив відійти від справ. Він зібрав чималий стан, тому що спосіб життя його, можна сказати, був аскетичним. Прийшов час відпочити і пожити для себе.

Але коли настає момент довгоочікуваного байдикування, герой дізнається, що в місті орудує новий кілер, який є копією його самого. Новий найманий вбивця — клон старого кілера, тільки набагато молодше. Він так само затребуваний, як і оригінал, з такою ж хваткою і майстерністю. Таке положення ставить героя в глухий кут, він вважав себе кращим з кращих, а тут такий удар по самолюбству. Кілер знову виходить битися, але на цей раз — проти самого себе. Фільм Двійник (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Боротьба очікується жорстокою і непередбачуваною, адже противники знають один про одного, а значить, про самих себе, абсолютно все. Якою ж буде розв’язка цієї епічної битви?

Режисер: Енг Лі
В ролях: Лінда Емонд, Клайв Оуен, Уілл Сміт, Мері Елізабет Уінстед, Бенедикт Вонг, Теодора Вуллі, Кенні Шерд, Фернанда Дороги

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress