В епіцентрі сюжету виявляється дипломований медичний працівник. Головний герой «Дволикого» в якийсь певний момент починає усвідомлювати, що його не народився брат-близнюк втілився якимось містичним чином в його лівій руці. Ненароджений брат став використовувати свої паранормальні здібності, щоб захистити нашого героя. Він вже багато разів допомагав чоловікові у важких життєвих ситуаціях і рятував йому життя. Коли небезпека ніяк не загрожує, то і дух не народженого брата-близнюка ніяк себе не проявляє. Чоловік повинен навчитися керувати своїм тілом і знайти контакт з духом свого брата.

У деяких випадках підсвідомість готує людям фантастичні сюрпризи, які мають корисний ефект в небезпечних ситуаціях. Чоловік думає, що десь існує його єдиноутробний брат, який з якихось загадкових причин не зміг з’явитися на світло. Але невидимий родич оберігає свого живучого двійника, керуючи його лівою рукою. Незримий захисник виникає в самих непередбачених обставинах, що допомагає уникнути неприємних наслідків.

Як впоратися з наявністю тісного зв’язку з містичним істотою? Наскільки сильним може бути контакт, здатний поставити в глухий кут навіть дипломованого медичного працівника? Фільм Дволикий (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чандоо Мондети
Актори: Мадхаван, Бхумика Чавла, Нидхи Агервал, Нага Чайтанія, Eesha Rebba

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress