Фільм Джейн бере рушницю (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм про Джейн Хаммонд — молодої, красивої дівчини з сталевої душею, дівчині, невдало вийшла заміж. Молоді були дуже щасливі після весілля, але через деякий час чоловік Джейн зв’язується з небезпечною бандою. Героїня всіма способами намагається витягнути свого чоловіка, але Білл кидає її, так як у нього виникають серйозні проблеми з законом. Дуже довго вона намагається її відшукати, але довгі роки їй це не вдається. Джейн багато переживає, замикається в собі і ні з ким не спілкується. Тільки через деякий час вона починає жити, нарешті, зустрічає нового хлопця.

І ось одного разу, Білл кидає свою команду і з’являється на порозі її будинку весь в кулях. За ним слідом йдуть вбивці, які бажають його смерті. Джейн не може його вигнати і розуміє, що пора захищатися, так як невтомний лідер банди злочинців Бішоп хоче помститися Біллу, і йде за ним по п’ятах. Щоб вижити героїня просить допомоги у своєї колишньої любові Дена Фроста. Ден хороший хлопець і досвідчений стрілок. Відносини між Біллом і Деном напружені, так як обидва закохані в одну дівчину. Фільм Джейн бере рушницю (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Героїня береться за рушницю, якого давно не тримала в руках. Джейн разом з Деном ставлять хитрі пастки, щоб заманити ворогів на смерть. В гонитві і серед вбивств їх старі почуття знову прокидаються.

Режисер: Гевін О’коннор
В ролях: Наталі Портман, Джоел Едгертон, Юен МакГрегор, Родріго Санторо, Ноа Эммерик, Бойд Холбрук, Алекс Манетт, Тодд Стэшвик, Джеймс Барнетт, Сем Куїнн


загрузка...