загрузка...


Одного разу Джейсона Борна знайшли на риболовецькому судні без пам’яті, чоловік нічого не пам’ятав про своє минуле, і тоді він дізнався про себе деяку інформацію. Герой з’ясував, що був в минулому професійним агентом ЦРУ, який був задіяний в секретному проекті з кодовою назвою «Тредстоун». Він багато разів показував всьому світу свій професіоналізм і інтелектуальні навички, перемагаючи в кожних сутичках з численними арміями чудово навчених убивць, які тільки і бажали убити його. При всьому цьому Борн кожен раз залишався переможцем битв, тим самим караючи недругів.

Він багато разів вже показував усім, що є найкращим в своєму роді і взяти верх над ним не так-то просто. Борн був в тіні більше частину часу і намагався не виходити, боячись за всілякі наслідки. Однак настав той момент, коли йому необхідно скористатися своїми вміннями, взявши в свої власні руки зброю і нарешті, зустрітися віч-на-віч з найнебезпечнішими злочинцями на землі. Герой згадує своє минуле і розуміє хто насправді його вороги, і хто так сильно бажає його смерті.

Настануть дуже важкі часи для нашого героя, гряде велике зіткнення, де будуть задіяні самі секретні спеціальні служби, досвідчені вбивці, корумповані чиновники, найкращі кілери, і самі найлютіші його вороги. Фільм Джейсон Борн (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пол Грінграсс
Актори: Метт Деймон, Алісія Вікандер, Джулія Стайлз, Томмі Лі Джонс, Венсан Кассель, Різ Ахмед, Ато Эссонда, Нів Гачев, Білл Кемп, Олександр Купер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress