Детективу-любителю Джеку Річер доручають розслідування таємничого вбивства, яке стало розкритим після арешту снайпера, який просто так застрелив п’ять звичайних перехожих. Снайпер зробив вдих-видих і продовжив очікування. Але раптом, очікування раптово закінчилося і йому довелося натиснути на спусковий гачок. Тишу ночі порушив гучний хлопок. Перший чоловік, який здався з-за рогу, помер миттєво. Його голова опинилася в хмарі білястого туману, і він впав на землю, ніби його різко штовхнули. Мета людини з гвинтівкою була досягнута, перша з цілей була повалена.

Він повернув дуло гвинтівки трохи направо, і наступна куля потрапила в голову наступному чоловікові. Третя куля вбила жінку. Три постріли-три попадання. На жвавій вулиці спочатку всі застигли, але потім виник хаос і паніка. У вузькому проході між стінкою ставка і стіною площі опинилися затиснуті дванадцять чоловік. Кілька з них вже померли. Чоловік з гвинтівкою виявився навпроти застиглої маси людей. Відстань до натовпу не було занадто великим, і четвертий постріл вразив солідного чоловіка в костюмі. П’ята куля не досягла своєї мети, всього лише в декількох дюймах пролетівши над головою якоїсь молодої дівчини.

Снайпер не міг зупинятися на невдачі і направив ствол гвинтівки наліво. Остання куля рознесла голову ще одному чоловікові. Снайпер припинив стрілянину. Фільм Джек Річер (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Маккуоррі
В ролях: Том Круз, Розамунд Пайк, Джай Кортні, Девід Ойелоуо, Річард Дженкінс, Роберт Дювалл, Вернер Херцог, Джозеф Сікора, Майкл Реймонд-Джеймс, Алексія Фаст

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress