загрузка...


Одного разу ключовий герой по чистій випадковості виявляється на території Марса. Джон поняття не мав, як він там опинився. Головний герой не може згадати, що сталося в найближчі дні з ним, і що посприяло такому повороту подій. Незабаром молода людина починає розуміти, що з ним відбувається щось не лагідний, він став володарем унікальної надприродної сили, яка приносить герою безліч проблем. Незважаючи на все, що з Джоном сталося, він стрімкими темпами збирається відшукати дорогу додому, але зробити це буде практично нереально. Виявляється, що на Марсі зараз триває серйозна війна, в якій Джону належить взяти участь.

Він сам того не помітив, як став заручником павутини. Пройшовши всі космічні перешкоди і випробування, ключовий герой виявляється на землі, ось тільки там його чекає непередбачуваний сюрприз. Буквально протягом декількох днів Джон помирає, після чого прокидається знову на Марсі. Герой опиняється на якійсь долині Дор, вибратися за межі якої можна тільки дивом. По сліду Джона йдуть ожилі дикі рослини і голодні тварини, від яких головному герою доводиться бігти. Фільм Джон Картер 2: Боги Марса (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Джону пощастило, коли він на своєму шляху зустрів суворого знайомого на ім’я Тарс, який приймає рішення допомогти Джону. Після того, коли знайомі вийшли з долини вони опиняються в провінційному селі, де зустрічають рабиню.

Режисер: Ендрю Стентон
В ролях: Тейлор Кітч, Брайан Кренстон, Аманда Клейтон, Лінн Коллінс, Домінік Уест, Марк Стронг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress