Екранізація захоплюючого оригінальним сюжетом і якісної графікою такого видовища, як фільм «Джон Картер» не менш цікава, ніж книга Едгара Райзу Берроуза під назвою «Принцеса Марса». Тим, хто знайомий з дитинства з оригіналом роману не зможуть посперечатися з цією думкою. Яскрава картина, що показує неймовірне геройство і відчайдушну любов утримує глядача біля екрану до самого кінця. Марс, яким він представлений у фільмі ділиться на три воюючі між собою раси і Джон Картер трохи схожий на одну з них.

Тут і прекрасна принцеса, яка до того ж геніальний винахідник, і загадкові перевертні, які вміють змінювати реальність, і кращий друг величезного зростання і дивної зовнішності комахи. Колишній вояка, Джон Картер, який встиг побачити багато чого в житті, затягнуть у події, які обіцяють неймовірні пригоди. Щоб потрапити додому він повинен врятувати жителів Марса. Інопланетний світ не налаштований до землянинові дружелюбно, але йому вдається стати знаменитим і особливим завдяки відвазі, сміливості та рухомого розуму. Сюжет зовсім не хитромудрий на відміну від оригінального роману, але цим-то він і привабливий. Фільм Джон Картер (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Приємно побачити, що колишній солдат, шукачів скарбів, який рано втратив сім’ю, стає щасливим, знаходячи любов найкрасивішої жінки на Марсі, і не упускає шанс стати також великим героєм, зробивши власну революцію, що змінила всі звичаї і порядки червоної планети.

Режисер: Ендрю Стентон
В ролях: Тейлор Кітч, Лінн Коллінс, Марк Стронг, Домінік Уест, Джеймс Пьюрфой, Брайан Кренстон, Деріл Сабара, Аманда Клейтон, Кіран Хайндс, Ніколас Вудесон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress