Фільм Джон Уік 3 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події відбуваються навколо хлопця на ім’я Джон Уік, він тривалий час присвятив кар’єрі, яка не є законною. Не знайшовши собі престижне заняття, герой став кілером. З кожним вбивством він віддаляв свою совість від розуміння того, що відбувається. Герой не відчував провину, проте кошмари супроводжували його відпочинок щоночі. Коли хлопець отримував певне замовлення, він не замислювався про життя жертви, швидко вбивав і слідував за оплатою до замовника. Самотність вбивці у фільмі «Джон Уік 3» закінчилося, коли він зустрів Елен. Дівчина настільки вразила головного героя, що він більше не хотів займатися кривавою справою і вирішив назавжди покінчити з незаконною діяльністю.

Разом закохані будували плани на майбутнє. Дивіться онлайн, на що здатне сильне почуття під назвою любов. Елен дуже любила чоловіка, і робила багато для їх спільного побуту, а Двк влаштувався на звичайну роботу, і приносив додому непогані заробітки. В їх будинок постукала біда, коли подружжя дізналося, що героїня смертельно хвора. Молодий чоловік вирішив скрасити їй останні дні і купив собаку, але це не врятувало його кохану.

Чоловік поховав кохану, і не встиг прийти в себе від горя, як до нього увірвалися невідомі в масках і побили до напівсмерті. Кілер не прощає цієї дії кривдникам, стаючи жорстоким вбивцею знову. Фільм Джон Уік 3 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чад Стахелски
В ролях: Іен МакШейн, Рубі Роуз, Хіроюкі Санада, Кіану Рівз


загрузка...