Фільм Дзвінок мерцю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Пауль Херцфельд ось вже кілька років працював судмедекспертом. Робота була дуже неприємною і важкою. Але таку вже професію ця людина вибрала для себе по життю. Багато всяких жахів він побачив за час своєї служби. Але такого кошмару Пауль Херцфельд ще ніколи не бачив. Деякий час тому в його родині сталася страшна трагедія. Якийсь маніяк викрав його власну дочку. Він не міг зрозуміти, якому ненормальному знадобилося скоювати такий злочин. У нього не було ворогів. Він ні з ким не конфліктував. І причому тут дівчина, яка і зовсім не має ні найменшого відношення до Кримінального співтовариства. Але це виявилося тільки початок біди.

Серце Пауля ледь не обірвалося, коли він став отримувати моторошні послання від злочинця. Спочатку до нього привезли вбитого дивним чином людини, в голові якого Пауль знайшов записку з вимогою шукати його дочка на безлюдному острові, який був відрізаний від усього цивілізованого співтовариства. Фільм Дзвінок мерцю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нещасному батькові не залишалося нічого іншого, як поїхати на цей острів і побачити нову жертву, в яку була вкладена записка з продовженням аналогічних дій. Але чи побачить він тепер свою дочку цілою і неушкодженою, Пауль Херцфельд вже і сам не знав?!

Режисер: Крістіан Альварт
Актори: Моріц Бляйбтрой, Ясна Фрітці Бауер, Ларс Айдінгер, Фахри Огюн Ярдім, Енно Хессе, Крістіан Кухенбух, Урс Юккер, Барбара Пракопенка, Джой Марія Бей, Ян Бюлов


загрузка...