Офіс корпорації в Сан-Паулу виявляється пасткою для їх працівників. 83 людини, які знаходилися на своїх робочих місцях, потрапляють в руки терористів. Двері забиті, виходи заблоковані. Люди не розуміють, що їм робити. Через кілька хвилин з вулиці лунає голос незнайомця. Він передає свої вимоги в гучномовець. Все, чого він хоче — це щоб колеги перебили один одного. В іншому випадку він сам підірве будівлю, яке виявилося заміновано. Додзвонитися в поліцію також не представляється можливим.

Злочинець завчасно перерізав всі дроти стаціонарних телефонів і поставив пригнічувач зв’язку для стільникових апаратів та інтернет-зв’язку. Офісні клерки потрапили в пастку. Але все це виглядає вкрай дивно. Логічна мотивація у маніяка не простежується. Це нагадує якийсь злий розіграш або божевільну гру, на зразок «Експеримент Бєлко». Це некомерційна організація, що надає сприяння американським компаніям в Південній Америці. Загадковий чоловік повідомляє, що якщо всі будуть виконувати його накази, то шанси на виживання збільшаться. Необхідно вбити трьох товаришів по службі, або озброєні солдати знищать шістьох. Спочатку все приймається за жарт, але незабаром стає зрозуміло — тут не до сміху. Потрібно евакуювати весь поверх. Але як зробити це під прицілом автоматів, які ховаються десь за вікнами? Але як тільки паніка трохи заспокоюється, з’являється перша жертва. Звідки зроблений постріл — невідомо. Де ховаються таємничі вбивці — незрозуміло.

Але розкрилася правда ще більш страшна. При прийомі на роботу, кожному співробітнику помістили в потилицю стежить пристрій, яке вибухає при непокорі. Замкнені бранці не можуть ні покликати на допомогу, ні вибратися самі. Фільм Експеримент Belko (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Грег МакЛін
В ролях: Джош Бренер, Давид Дастмалчян, Мелоні Діаз, Овайн Йомен, Адріа Архона, Тоні Голдуин, Брент Секстон, Джон К. МакГінлі, Шон Ганн, Джон Галлахер мл.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress