Фільм Екстраординарна місія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цей хлопець давно працює в поліцейському відділі. Він відмінний коп, який безліч разів опинявся в небезпечних ситуаціях і благополучно з ними справлявся. Чоловік чудово розуміє, що захищати городян — складна і невдячна робота, яка ще й низько оплачується. Герой не впадає у відчай, адже йому подобається вести розслідування, займатися пошуками злочинців і доказів, опитувати свідків, і відчувати, що він благотворно впливає на життя людей. Якось, начальство доручає хлопчині смертельне завдання.

Йому необхідно впровадитися в банду і поставляти колегам всю інформацію, щодо їх діяльності. Екстраординарна місія викликає у поліцейського хвилювання. Він відмінно знає, скільки існує випадків, коли копа під прикриттям викривають і жорстоко з ним розправляються. Відмовлятися від доручення не можна, адже тоді він втратить репутацію, яку доводилося заробляти роками. Пройшовши брифінг, чоловік морально готовий до майбутніх труднощів.

Він серйозно налаштований успішно завершити відповідальна справа, незважаючи на всі перепони, що з’являються на шляху. Фільм Екстраординарна місія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сіу Фай Мак, Ентоні Пунь
В ролях: Хуан Сюань, Іхун Дуань, Лан Юэтин, Цзу Фен, Сін Цзядун, Яоцин Ван, Ван Яньхуй, Дін Юндай, Сяо Цун, Чи Сяочуань


загрузка...