Фільм Елітний спецзагін (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Добре, коли в країні є спецслужби. Особливої ​​необхідності в них може і не бути. Але жити при цьому якось спокійніше. Адже якщо країна добре охороняється зсередини, то ніякі бандити не страшні. Але що коли над країною дійсно нависає велика небезпека, а захищати її нікому. Як в нашому випадку в комічному фільмі «Елітний спецзагін». Керуючому силового відомства Іспанії надходить інформація, що терористичне угруповання збирається підірвати атомну бомбу, вкрадену ними раніше, на місцевості Іспанії.

Для повернення повної влади над небезпечним знаряддям масового ураження, яке забирає немислиму кількість людських життів, керівництво країни швидко організовує засекречену операцію. Але високопоставлені надії виявляються невиправдані. Обраний загін експертів був викритий і знищений. А загроза вибуху Іспанії, яка понесе за собою купу негативних наслідків, кажучи не тільки про цю країну, а й про найближчі держави, все ще не була вирішена. Міністр внутрішніх справ приймає дуже важливе рішення організувати елітний спецзагін. Часу на підготовку дуже мало. Тому він особисто розглядає претендентів, які змогли б проявити свою безстрашність і мужність і врятувати рідну країну. В результаті спецзагін складається з п’яти чоловік. Чи не чи злякався агенти перед такою небезпечною місією ?? Не кожному адже дано виконати таке важливе завдання.

Причому, як виявляється, задіяні хлопці не славляться особливими досягненнями в рішення сверхсерьёзних операцій. Та й величезними патріотами своєї країни їх теж не назвеш. Дивіться фільм «Елітний спецзагін» онлайн і дізнайтеся, чи зможуть обранці виконати надії керівництва.

Режисер: Хоакін Масон
Актори: Сільвія Абріль, Карлос Адувири, Андоні Агиррегомескорта, Пепа Аниорте, Карлос Аресес, Роберт Бодегас, Мікі Еспарбе, Марія Леон, Катерина Монтес, Річард Піна


загрузка...