Фільм розповідає про майбутні зміни, які відбулися на планеті Земля. Справа в тому, що вчені стали більше проводити дослідів в закритих лабораторіях, що і стало причиною цих змін. У якийсь момент ситуація стала виходити з-під контролю, і це стало причиною того, що віруси вирвалися назовні. Перед людством виникає тотальна небезпека, і тепер усім людям доводиться шукати метод, як побороти смертельні хвороби. Незабаром стали створюватися спеціальні підрозділи по боротьбі з невідомими вірусами. Кожен співробітник володіє найкращими якостями, а також медичною освітою, що дозволяє їм швидко і чітко зрозуміти специфіку вірусу.

Ці підрозділи день у день відправляються в найкритичніші точки. Одного разу одному солдату довелося відправитися на виконання складного завдання. Йому належить відправитися в небезпечну для людини зону, щоб знайти там вакцину. На виконання завдання дається всього лише пара днів, і за цей час йому належить подолати безліч випробувань. Найменша помилка може призвести до незворотних наслідків, які можуть коштувати людських життів. Фільм Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф. (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Коли головному героєві вдається потрапити в місце призначення, то він починає розуміти, що виконати дане завдання буде непросто. Скрізь його чекає небезпека, але, ризикуючи власним життям, він вирушає в дорогу.

Режисер: Максим Фащенко
Актори: Олександр Родін, Юрій херувимів

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress