Фільм Фантом (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Деколи людське життя змушує повністю переглянути деякі моменти. Це стає причиною того, щоб нарешті покінчити з минулим і почати жити сьогоденням. Далеко не кожній людині вдається цього досягти, але так чи інакше, варто спробувати. Перед нами індійська кінострічка, у сюжеті якої знаходиться одна людина. Це Ганеш, прізвисько якого Фантом. Ще в молодому віці бандити, яким доводилося стикатися з цією особистістю або чути про неї впадали в страх. Тепер молоді роки позаду, із злочинною життям герой зав’язав. У нього з’явився інший сенс: він доглядає за молодшою сестрою і хоче зробити все можливе, щоб вона була щасливою.

Для нього на першому місці зараз знаходиться тільки турбота. Як тільки Ганеш відправляється жити в інше місто, його життя змінюється в кращу сторону. Герой прагне заробити багато грошей, так як попереду очікується весілля його сестри. Він думав, що життя дійсно налагодилася і нічого поганого не станеться. Але ситуація різко зміниться, коли минула життя змусить згадати про себе.

Чи вдасться впоратися Ганешу з черговими проблемами і вийти з усього цього чистим? Вороги серйозно підготувалися і вони не збираються зволікати. Фільм Фантом (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сива
В ролях: Аджіт, Шруті Хасан, Лакшмі Менон, Сурі, Тамби Рамайа, Ашвін Какуману, Kabir Duhan Singh, Рахул Дів, Aniket Chouhan, Vidyullekha Raman


загрузка...