Фільм Фіолетовий (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В останні дні життя Джессі йде не найкращим чином. Він простий хлопець 15-ти років, який відповідно до віку і не повинен мати негараздів на шляху. Велика частина його інтересів, це друзі, розваги і звичайно ж, клуб BMX трюків. Він любить цю справу і присвячує йому чимало часу. Зовсім недавно весь розпорядок життя, зовсім змінився у зв’язку з гучною і дуже неприємною трагедією. Джессі, по чистій випадковості, став свідком вбивства, його власного одного Джонаса. Це важке видовище, для будь-якої людини, а особливо для дитини. В один світ, все навколо перевернулося. Дана подія, стало помітним ударом по психологічному стану.

Доведеться переосмислити все і спробувати почати жити далі. Тільки от не так просто буде це зробити. Все навколо, повні бажання допомогти і співчуття, постійно заважають. Вони турбуються, проявляють увагу і пропонують допомогу. Це все добре, але такими діями, вони тільки сильніше пробуджують неприємні спогади.

Джессі просто не знає, як він себе відчуває, і більш того, не розуміє, яким чином усе це пояснити своєму оточенню. Хлопець зломлений, але життя не стоїть на місці і все повинно вирішитися. Фільм Фіолетовий (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бас Девос
Актори: Сизар Де Саттер, Коен Де Саттер, Mira Helmer, Brent minnesota south dakota в, Фаня Сорел, Джероєн Ван дер Вен, Raf Walschaerts


загрузка...