Фільм Форсаж 4 (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Домінік йде на серйозний ризик і наражає на небезпеку свою кохану Летті. Чоловік прямо на ходу краде резервуари з бензином у автоцистерни. Але на цей раз правоохоронці їх вистежили, і щоб убезпечити свою дівчину, Торетто ховає її в Домінікані, а сам їде далі. Однак, незабаром сестра Летті на ім’я Міа повідомляє, що вона загинула. Повернувшись до Лос-Анджелеса, хлопець навіть не може провести в останню дорогу Летті, через постійне стеження за ним спецслужб. Разом з Міа йому вдалося таємно з’їздити на місце автокатастрофи. Тут вони виявляють хімічну сполуку нітрометан.

Домінік виходить на слід торговця і з’ясовує, хто замовив автомобіль з подібним паливом. Тепер нещасний закоханий бажає відшукати того, хто вбив його любов. В цей час його старий товариш Брайан О’коннор тепер працює федеральним агентом і не поспішати побачити Торетто. Федерал разом з колегами зайнятий упійманням великого наркобарона Артуро Браги. Фільм Форсаж 4 (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але через деякий час колишні приятелі усвідомлюють, що їх розслідування тісно пов’язані і ведуть до одного й того ж злочинця. Тепер автогонщик і спец агент об’єднуються в тандем, щоб пробратися ближче до людини, яка є винуватцем їх Бід.

Режисер: Джастін Лін
В ролях: Вин Дизель, Пол Уокер, Джордана Брюстер, Галь Гадот, Джон Ортіс, Лас Алонсо, Мішель Родрігес, Джек Конлі, Ши Уигхэм, Ліза Лапира


загрузка...