Відчайдушні гонщики під проводом Домініка Торетто продовжують підкорювати глядача своєю жагою швидкості і любов’ю до пригод. На цей раз у фільмі «Форсаж 7» Домініку, Брайану, Міа і іншим героям чекають не менш важкі випробування, ніж раніше. Команда Домініка розправляється з небезпечним злочинним угрупуванням, лідером якого є Оуен Шоу. Незважаючи на те, що бандформування успішно ліквідовано героями, є людина, яка мріє помститися за вбитого Оуена Шоу.

Месником є рідний брат загиблого — Деккард Шоу, який не заспокоїться поки не знищить Домініка і його компанію. Домінік і його команда бувалі хлопці і бачили всяке на своєму віку. Вони підкорили найбільші мегаполіси світу, брали верх над самими майстерними гонщиками. Фільм Форсаж 7 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак тепер на їх шляху спекотна пустеля і Деккард Шоу — людина, з якою жарти погані. Швидкості будуть позамежні, адреналін буде зашкалювати, а значить, форсаж стане ще більш реактивний.

Режисер: Джеймс Ван
В ролях: Вин Дизель, Пол Уокер, Джейсон Стэйтем, Мішель Родрігес, Дуейн Джонсон, Тайріз Гібсон, Лудакрис, Наталі Еммануель, Джордана Брюстер, Курт Рассел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress