Домінік Торетто випадково дізнається страшну правду про своє минуле. Це стало причиною того, що під час одного з найнебезпечніших завдань в Німеччині, він зраджує всіх, забираючи заповітний радиоизлучатель. Хоббс і команда не можуть повірити в те, що Домінік, якому родині доже всього, зміг так просто і без вагань відвернутися. Всі підозри падають на таємничу і невловиму злочинницю світового рівня — Сайфер. Команда головного героя всіма силами починає полювання на свого колишнього ватажка, не скільки заради завдань або грошей. Лети і інші мають намір розгадати таємничу таємницю Торетто.

Зрештою, для упіймання найсильнішого і неприборканого гонщика в світі, вирішують звернутися до деяких особистостей, в особі братів Шоу. Містер Ніхто вирішив, що впоратися з Домініком поодинці не зможе ніхто, лише згуртованою командою. Починається неймовірна гонитва за привидом Домініка. Що не робили його друзі, але головний герой опинявся на крок попереду. Фільм Форсаж 8 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Невже він дійсно вирішив перейти на бік Сайфер, або ж є приховані причини такої дивної поведінки? Всі секрети будуть розкриті тільки при особистій зустрічі Домініка зі своєю колишньою командою.

Режисер: Ф. Гері Грей
Актори: Скотт Іствуд, Шарліз Терон, Джейсон Стейтем, Дуейн Джонсон, Він Дізель, Наталі Еммануель, Джордана Брюстер, Курт Рассел, Єва Мендес, Хелен Міррен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress