Гостросюжетний пригодницький кримінальний кінофільм «Форсаж» набирає обертів, розповідаючи про немислимі пригоди команди гонщиків, що побувала в багатьох куточках і об’єднала дружбою найвіддаленіші американські міста. Завдяки згуртованості, хлопці вміють вибиратися з будь-яких неприємних колотнеч, демонструючи рідкість самовладання і взаємної підтримки. Їх шлях, охоплений вогнем крові, преграждается супротивниками, недоброзичливцями і відверто налаштованими ворогами, переплітаючись з приємними моментами відчуття швидкості і красивих жінок.

Одного разу вони зустрілися з красунею, яка очолює банду, яка зуміла впливати на всіх хлопців, але в суворості відкритого протистояння, вони вижили. Іноді вони розходяться в думках, але намагаються приходити до спільного знаменника, інакше майбутнє справа буде провалено. Тепер жителям столичного мегаполісу загрожує велика небезпека, здатна забрати сотні тисяч життів, тому спецслужби звертаються до безстрашному хлопцеві Торетто з допомогою в ліквідації терористичного осередку. Але Домінік не планує повернути, він займається сімейними справами, радіючи, що до дружини поступово повертається пам’ять, тому в такий момент не бажає залишати ледь оговталася жінку. Фільм Форсаж 9 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він ділиться отриманим пропозицію з дружиною, і, побачивши в її погляді схвалення,приступає до зборів рассеявшейся по світлу команди, в яку буде входити спеціально присланий агент. Торетто оголошує завдання перед зібралася командою, яка готова в черговий раз до порятунку людства, і дає добро на початок операції.

Режисер: Ф. Гері Грей
В ролях: Джейсон Стэйтем, Дуейн Джонсон, Вин Дизель, Тайріз Гібсон, Лукас Блек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress